Proyum profesyonel paketleme sistemleri her türlü paketleme ve ambalajlama sistemleri için çözümler sunmaktadır.

Başta soğuk kenetlemeli yumurta paketleme makinemiz olmak üzere daha birçok farklı sektöre yönelik paketleme makineleri ve üretim hatlarını destekliyoruz.

Paketleme sistemleri yanı sıra talepleriniz doğrultusunda her türlü özel makine imalatı ile de yanınızdayız.

Bizim için asıl olan müşteri memnuniyetidir. Bunun için tüm çalışanlarımızla bir takım ruhu içinde teknolojideki gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize beklentilerinin ötesinde değer yaratacak ürün ve hizmet vermek, çevre ve insan sağlığına duyarlı, ülke ekonomisine katkıda bulunarak başarı çıtasını sürekli yükselten, sektöründe örnek ve öncü bir kuruluş olmak görevimizdir.

Proyum

Fotoğraflar

Amacımız

Öncelikle müşterilerimizi memnun etmektir. Bunun için her zaman yaptığımız işlerde müşterilerimizin beklentilerini en doğru şekilde analiz edip bu beklentilerin üzerine çıkmayı hedeflemekteyiz.

Fikir

Senelerin verdiği deneyimlerle sektördeki eksik yada aksayan bölümlerde çözümler üretebilmek adına müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda çalışan, konusunda uzmanlaşmış ARGE ekibimiz onaylanan projeler üzerinde devamlı çalışarak çözümler üretmekte ve başarılı bir şekilde hayata geçirmektedir

Tasarım

Fikir aşamasında çalışabilirliğine kanaat getirilmiş projelerin 3 boyutlu tasarımına başlanır bilgisayar ortamında en küçük parçalarına kadar çizimleri yapılarak talaşlı imalat ve montaj aşamalarına geçilirken diğer bir taraftan da otomasyon tarafı yürütülür. Bu bölümde pano tasarımı, otomasyon ve yazılım yine şirket bünyemizde uzman ekibimizce yapılmaktadır.

İmalat

Üretim merkezimiz 7 ana birimden oluşmaktadır: Ar-Ge, CNC metal levha işlem merkezi, CNC parça işlem merkezi, montaj, elektrik, kalite kontrol ve satış sonrası hizmetler birimleri.